25ZLQ680MEFC8X20
Productnummer DigiKey
1189-3646-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25ZLQ680MEFC8X20
Beschrijving
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
680 µF 25 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 4000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
25ZLQ680MEFC8X20 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
913 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.66 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Impedantie
27 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Spanning - nominaal
25 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,866" (22,00mm)
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C