25YXM100MEFR6.3X11
Productnummer DigiKey
1189-25YXM100MEFR6.3X11-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25YXM100MEFR6.3X11
Beschrijving
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µF 25 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 10000 uur @ 105°C
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
147 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
210 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,098" (2,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,492" (12,50mm)
Spanning - nominaal
25 V
Type montage
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C