25PX1000MEFCT810X16
Productnummer DigiKey
1189-1583-1-ND - Cut Tape (CT)
1189-1583-3-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25PX1000MEFCT810X16
Beschrijving
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1000 µF 25 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
25PX1000MEFCT810X16 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
740 mA @ 120 Hz
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Rimpelstroom bij hoge frequentie
888 mA @ 10 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,689" (17,50mm)
Spanning - nominaal
25 V
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C