25PKV330M8X10.5 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Chemi-Con
Op voorraad: 1.580
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Chemi-Con
Op voorraad: 448
Gegevensblad
330 µF 25 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 22mOhm 4000 uur @ 125°C
25PKV330M8X10.5
Productnummer DigiKey
1189-25PKV330M8X10.5TR-ND - Tape & Reel (TR)
1189-25PKV330M8X10.5CT-ND - Cut Tape (CT)
1189-25PKV330M8X10.5DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25PKV330M8X10.5
Beschrijving
CAP ALUMHYB 330UF 20% 25V SMD
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
25PKV330M8X10.5 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabrikant
Rubycon
Klasse
AEC-Q200
Serie
Toepassingen
Automotive
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij lage frequentie
300 mA @ 100 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Capaciteit
330 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Spanning - nominaal
25 V
Type montage
Opbouwmontage
ESR (equivalente serieweerstand)
22mOhm
Verpakking / doos
Radiaal, blik - SMD
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 125°C