Afbeelding van 25MF224MZ12012 is niet beschikbaar
25MF224MZ12012
Productnummer DigiKey
1189-25MF224MZ12012TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25MF224MZ12012
Beschrijving
CAP FILM 20% 25V .22UF 2012
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0.22 µF Filmcondensators 25V Acryl, gemetalliseerd 0805 (2012 metrisch)
Categorie
Diëlektrisch materiaal
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,039" (1,00mm)
Tolerantie
±20%
Aansluiting
Soldeerblokken
Nominale spanning - DC
25V