250LEX4.7MEFC8X9
Productnummer DigiKey
1189-2712-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
250LEX4.7MEFC8X9
Beschrijving
CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µF 250 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 4000 uur @ 125°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
250LEX4.7MEFC8X9 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
53 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
106 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,433" (11,00mm)
Spanning - nominaal
250 V
Type montage
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 125°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C