250LEX10MEFC10X12.5
Productnummer DigiKey
1189-2716-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
250LEX10MEFC10X12.5
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µF 250 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 5000 uur @ 125°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
250LEX10MEFC10X12.5 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
83 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
157 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,571" (14,50mm)
Spanning - nominaal
250 V
Type montage
Levensduur bij temp.
5000 uur @ 125°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C