200LEX10MEFC8X11.5
Productnummer DigiKey
1189-2705-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
200LEX10MEFC8X11.5
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µF 200 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 5000 uur @ 125°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
200LEX10MEFC8X11.5 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
80 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
152 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,531" (13,50mm)
Spanning - nominaal
200 V
Type montage
Levensduur bij temp.
5000 uur @ 125°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C