16ZLH220MEFC6.3X11
Productnummer DigiKey
1189-1726-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
16ZLH220MEFC6.3X11
Beschrijving
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 16 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 6000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
16ZLH220MEFC6.3X11 Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
270 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
540 mA @ 100 kHz
Impedantie
94 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,098" (2,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Spanning - nominaal
16 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,492" (12,50mm)
Levensduur bij temp.
6000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C