16ZLH1000MEFC10X16
Productnummer DigiKey
1189-1147-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
16ZLH1000MEFC10X16
Beschrijving
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1000 µF 16 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 10000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
16ZLH1000MEFC10X16 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
1.056 A @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.76 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Impedantie
28 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Spanning - nominaal
16 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,689" (17,50mm)
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C