16MU475MC14532
Productnummer DigiKey
1189-2518-2-ND - Tape & Reel (TR)
1189-2518-1-ND - Cut Tape (CT)
1189-2518-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
16MU475MC14532
Beschrijving
CAP FILM 4.7UF 20% 16VDC 1812
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µF Filmcondensators 16V Acryl, gemetalliseerd 1812 (4532 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
16MU475MC14532 Modellen
Categorie
Diëlektrisch materiaal
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,063" (1,60mm)
Tolerantie
±20%
Aansluiting
Soldeerblokken
Nominale spanning - DC
16V