16MU335MB33225
Productnummer DigiKey
1189-2517-2-ND - Tape & Reel (TR)
1189-2517-1-ND - Cut Tape (CT)
1189-2517-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
16MU335MB33225
Beschrijving
CAP FILM 3.3UF 20% 16VDC 1210
Gedetailleerde beschrijving
3.3 µF Filmcondensators 16V Acryl, gemetalliseerd 1210 (3225 metrisch)
EDA/CAD-modellen
16MU335MB33225 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,087" (2,20mm)
Tolerantie
±20%
Nominale spanning - DC
16V