16MU335MB33225 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | 16MU335MB33225 |
Beschrijving | CAP FILM 3.3UF 20% 16VDC 1210 |
Standaard levertijd fabrikant | 22 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 3.3 µF Filmcondensators 16V Acryl, gemetalliseerd 1210 (3225 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | 16MU335MB33225 Modellen |
Categorie | Diëlektrisch materiaal |
Fabr. | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Serie | Type montage Opbouwmontage |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos |
Status onderdeel Actief | Grootte / afmetingen 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Capaciteit | Hoogte - geplaatst (max.) 0,087" (2,20mm) |
Tolerantie ±20% | Aansluiting Soldeerblokken |
Nominale spanning - DC 16V | Toepassingen DC-link, DC-filters |