16MU155MA23216
Productnummer DigiKey
1189-2512-2-ND - Tape & Reel (TR)
1189-2512-1-ND - Cut Tape (CT)
1189-2512-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
16MU155MA23216
Beschrijving
CAP FILM 1.5UF 20% 16VDC 1206
Gedetailleerde beschrijving
1.5 µF Filmcondensators 16V Acryl, gemetalliseerd 1206 (3216 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
16MU155MA23216 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,063" (1,60mm)
Tolerantie
±20%
Nominale spanning - DC
16V