160LLE10MEFC8X9
Productnummer DigiKey
1189-1079-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
160LLE10MEFC8X9
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL TH
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µF 160 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 12000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
160LLE10MEFC8X9 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
70 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
133 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,433" (11,00mm)
Spanning - nominaal
160 V
Type montage
Levensduur bij temp.
12000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C