10ZLH470MEFC6.3X11
Productnummer DigiKey
1189-1882-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
10ZLH470MEFC6.3X11
Beschrijving
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
470 µF 10 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 6000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
10ZLH470MEFC6.3X11 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Fabr.
Polarisatie
Polair
Serie
Toepassingen
Verpakking
Bulk
Afstand geleider
0,098" (2,50mm)
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,492" (12,50mm)
Tolerantie
±20%
Type montage
Spanning - nominaal
10 V
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Levensduur bij temp.
6000 uur @ 105°C