TDZVTR5.1
Productnummer DigiKey
TDZVTR5.1TR-ND - Tape & Reel (TR)
TDZVTR5.1CT-ND - Cut Tape (CT)
TDZVTR5.1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TDZVTR5.1
Beschrijving
DIODE ZENER 5.1V 500MW TUMD2M
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 5.1 V 500 mW ±9,8% Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TDZVTR5.1 Modellen
Categorie
Vermogen - max.
500 mW
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
10 µA @ 1.5 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Verpakking / doos
Tolerantie
±9,8%