SMLD12BN1WT86
Productnummer DigiKey
SMLD12BN1WT86TR-ND - Tape & Reel (TR)
SMLD12BN1WT86CT-ND - Cut Tape (CT)
SMLD12BN1WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMLD12BN1WT86
Beschrijving
LED BLUE DIFFUSED 1608 SMD
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Blue 470nm Led-indicatie - Discreet 2,9V 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SMLD12BN1WT86 Modellen
Categorie
Grootte lens
1,20mm x 0,80mm
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,9V
Serie
Stroom - test
5mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Golflengte - dominant
Kleur
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Kleur lens
Wit
Apparaatpakket leverancier
Transparrantie lens
Diffuus
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,80mm B
Millicandela-waarde
Hoogte (max.)
0,65mm