RZF013P01TL
Productnummer DigiKey
RZF013P01TLTR-ND - Tape & Reel (TR)
RZF013P01TLCT-ND - Cut Tape (CT)
RZF013P01TLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RZF013P01TL
Beschrijving
MOSFET P-CH 12V 1.3A TUMT3
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
P-kanaal 12 V 1,3 A (Ta) 800mW (Ta) Opbouwmontage TUMT3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RZF013P01TL Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
1V @ 1mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
2.4 nC @ 4.5 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±10V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
290 pF @ 6 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
800mW (Ta)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
12 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TUMT3
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
1,5V, 4,5V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
260mOhm @ 1,3A, 4,5V