RTF025N03TL
Productnummer DigiKey
RTF025N03TLTR-ND - Tape & Reel (TR)
RTF025N03TLCT-ND - Cut Tape (CT)
RTF025N03TLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RTF025N03TL
Beschrijving
MOSFET N-CH 30V 2.5A TUMT3
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 30 V 2,5 A (Ta) 800mW (Ta) Opbouwmontage TUMT3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RTF025N03TL Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
1,5V @ 1mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
5.2 nC @ 4.5 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±12V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
270 pF @ 10 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
800mW (Ta)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
30 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TUMT3
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
2,5V, 4,5V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
67mOhm @ 2,5A, 4,5V