RQ5C025TPTL
Productnummer DigiKey
RQ5C025TPTLTR-ND - Tape & Reel (TR)
RQ5C025TPTLCT-ND - Cut Tape (CT)
RQ5C025TPTLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RQ5C025TPTL
Beschrijving
MOSFET P-CH 20V 2.5A TSMT3
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
P-kanaal 20 V 2,5 A (Ta) 700mW (Ta) Opbouwmontage TSMT3
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2V @ 1mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
7 nC @ 4.5 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±12V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
630 pF @ 10 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
700mW (Ta)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
20 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TSMT3
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
2,5V, 4,5V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
95mOhm @ 2,5A, 4,5V