RCX080N25
Productnummer DigiKey
RCX080N25-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RCX080N25
Beschrijving
MOSFET N-CH 250V 8A TO220FM
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 250 V 8 A (Tc) 2,23W (Ta), 35W (Tc) Through-hole TO-220FM
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RCX080N25 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 1mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
15 nC @ 10 V
Verpakking
Bulk
Vgs (max.)
±30V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
840 pF @ 25 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
2,23W (Ta), 35W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
250 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-220FM
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
600mOhm @ 4A, 10V