RB511VM-30TE-17
Productnummer DigiKey
846-RB511VM-30TE-17TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-RB511VM-30TE-17CT-ND - Cut Tape (CT)
846-RB511VM-30TE-17DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB511VM-30TE-17
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA UMD2
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 30 V 100mA Opbouwmontage UMD2
Categorie
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
7 µA @ 10 V
Apparaatpakket leverancier
UMD2
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
30 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
125°C (max.)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
100mA
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
370 mV @ 10 mA