RB511SM-40FHT2R
Productnummer DigiKey
RB511SM-40FHT2RTR-ND - Tape & Reel (TR)
RB511SM-40FHT2RCT-ND - Cut Tape (CT)
RB511SM-40FHT2RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB511SM-40FHT2R
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA EMD2
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 40 V 100mA Opbouwmontage EMD2
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RB511SM-40FHT2R Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
25 µA @ 40 V
Fabr.
Soort
Automotive
Digi-Reel®
Kwalificatie
AEC-Q101
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
40 V
Apparaatpakket leverancier
EMD2
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
100mA
Bedrijfstemperatuur - verbinding
125°C (max.)
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
410 mV @ 10 mA
Basisproductnummer
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid