RB501VM-40TE-17
Productnummer DigiKey
RB501VM-40TE-17TR-ND - Tape & Reel (TR)
RB501VM-40TE-17CT-ND - Cut Tape (CT)
RB501VM-40TE-17DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB501VM-40TE-17
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA UMD2
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 40 V 100mA Opbouwmontage UMD2
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RB501VM-40TE-17 Modellen
Categorie
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
30 µA @ 10 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit bij Vr, F
6pF @ 10V, 1MHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
40 V
Apparaatpakket leverancier
UMD2
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
100mA
Bedrijfstemperatuur - verbinding
125°C (max.)
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
550 mV @ 100 mA