RB162LAM-60TFTR
Productnummer DigiKey
RB162LAM-60TFTR-ND - Tape & Reel (TR)
RB162LAM-60TFCT-ND - Cut Tape (CT)
RB162LAM-60TFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB162LAM-60TFTR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDTM
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 60 V 1A Opbouwmontage PMDTM
EDA/CAD-modellen
RB162LAM-60TFTR Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 µA @ 60 V
Fabr.
Soort
Automotive
Digi-Reel®
Kwalificatie
AEC-Q101
Status onderdeel
Actief
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
60 V
Apparaatpakket leverancier
PMDTM
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)