EDZVT2R12B
Productnummer DigiKey
EDZVT2R12BTR-ND - Tape & Reel (TR)
EDZVT2R12BCT-ND - Cut Tape (CT)
EDZVT2R12BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EDZVT2R12B
Beschrijving
DIODE ZENER 12V 150MW EMD2
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 12 V 150 mW ±2% Opbouwmontage EMD2
EDA/CAD-modellen
EDZVT2R12B Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
30 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 9 V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
EMD2
Tolerantie
±2%
Basisproductnummer
Vermogen - max.
150 mW