EDZVFHT2R12B
Productnummer DigiKey
EDZVFHT2R12BTR-ND - Tape & Reel (TR)
EDZVFHT2R12BCT-ND - Cut Tape (CT)
EDZVFHT2R12BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EDZVFHT2R12B
Beschrijving
DIODE ZENER 12V 150MW EMD2
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 12 V 150 mW ±2% Opbouwmontage EMD2
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EDZVFHT2R12B Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 9 V
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Type montage
Opbouwmontage
Tolerantie
±2%
Verpakking / doos
Vermogen - max.
150 mW
Apparaatpakket leverancier
EMD2
Impedantie (max.) (Zzt)
30 Ohms