BSM180D12P2C101
Productnummer DigiKey
BSM180D12P2C101-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSM180D12P2C101
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 1200V 204A MODULE
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 1200V (1,2kV) 204 A (Tc) 1130W Module
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BSM180D12P2C101 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 35,2mA
Fabrikant
Rohm Semiconductor
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
23000pF @ 10V
Verpakking
Bulk
Vermogen - max.
1130W
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Siliciumcarbide (SiC)
Verpakking / doos
Module
Configuratie
2 N-kanaal (halve brug)
Apparaatpakket leverancier
Module
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200V (1,2kV)
Basisproductnummer
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
204 A (Tc)