BSM080D12P2C008
Productnummer DigiKey
BSM080D12P2C008-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSM080D12P2C008
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 1200V 80A MODULE
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 1200V (1,2kV) 80 A (Tc) 600W Chassismontage Module
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BSM080D12P2C008 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 13,2mA
Fabrikant
Rohm Semiconductor
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
800pF @ 10V
Verpakking
Tray
Vermogen - max.
600W
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
175°C (TJ)
Technologie
Siliciumcarbide (SiC)
Type montage
Chassismontage
Configuratie
2 N-kanaal (dubbel)
Verpakking / doos
Module
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200V (1,2kV)
Apparaatpakket leverancier
Module
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
80 A (Tc)