BR25H080F-2LBH2 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 1.752
Gegevensblad
Similar
Microchip Technology
Op voorraad: 652
Gegevensblad
Similar
Microchip Technology
Op voorraad: 0
Op voorraad: 154
EEPROM Geheugen IC 8Kbit SPI 10 MHz 8-SOP
BR25H080F-2LBH2
Productnummer DigiKey
BR25H080F-2LBH2TR-ND - Tape & Reel (TR)
BR25H080F-2LBH2CT-ND - Cut Tape (CT)
BR25H080F-2LBH2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BR25H080F-2LBH2
Beschrijving
IC EEPROM 8KBIT SPI 10MHZ 8SOP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
BR25H080F-2LBH2 Modellen
Categorie
Geheugeninterface
SPI
Fabr.
Klokfrequentie
10 MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tijd schrijfcyclus - woord, pagina
4ms
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Spanning - voeding
2,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)