BM2LE080FJ-CE2 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BM2LE080FJ-CE2 |
Beschrijving | AUTOMOTIVE IPD, 2CH LOW SIDE SWI |
Standaard levertijd fabrikant | 22 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Stroomschakelaar/driver 1:1 N-kanaal 9A 8-SOP-J |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Rds Aan (Typ) 80mOhm |
Fabr. | Type ingang Niet-inverterend |
Status onderdeel Actief | Storingsbeveiliging Stroombegrenzing (vast), te hoge temperatuur, UVLO |
Type schakelaar | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 150°C (TJ) |
Aantal uitgangen 2 | Soort Automotive |
Verhouding - ingang:uitgang 1:1 | Kwalificatie AEC-Q100 |
Uitvoerconfiguratie Lage zijde | Type montage Opbouwmontage |
Type uitvoer N-kanaal | Apparaatpakket leverancier 8-SOP-J |
Spanning - belasting 3V ~ 5,5V | Verpakking / doos |
Spanning - voeding (Vcc/Vdd) Niet verplicht | Basisproductnummer |
Stroom - uitgang (max.) 9A |