BM2LE080FJ-CE2
Productnummer DigiKey
846-BM2LE080FJ-CE2TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-BM2LE080FJ-CE2CT-ND - Cut Tape (CT)
846-BM2LE080FJ-CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BM2LE080FJ-CE2
Beschrijving
AUTOMOTIVE IPD, 2CH LOW SIDE SWI
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomschakelaar/driver 1:1 N-kanaal 9A 8-SOP-J
Categorie
Rds Aan (Typ)
80mOhm
Fabr.
Type ingang
Niet-inverterend
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Functies
Afvoer lading, geregelde variatiesnelheid
Status onderdeel
Actief
Storingsbeveiliging
Stroombegrenzing (vast), te hoge temperatuur, UVLO
Type schakelaar
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Aantal uitgangen
2
Soort
Automotive
Verhouding - ingang:uitgang
1:1
Kwalificatie
AEC-Q100
Uitvoerconfiguratie
Lage zijde
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
N-kanaal
Apparaatpakket leverancier
8-SOP-J
Spanning - belasting
3V ~ 5,5V
Verpakking / doos
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
Niet verplicht
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
9A