BM2LC105FJ-CE2
Productnummer DigiKey
BM2LC105FJ-CE2TR-ND - Tape & Reel (TR)
BM2LC105FJ-CE2CT-ND - Cut Tape (CT)
BM2LC105FJ-CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BM2LC105FJ-CE2
Beschrijving
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 SOP-J8
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomschakelaar/driver 1:1 N-kanaal 3A 8-SOP-J
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BM2LC105FJ-CE2 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
3A
Fabr.
Rds Aan (Typ)
105mOhm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type ingang
CMOS
Status onderdeel
Actief
Storingsbeveiliging
Stroombegrenzing (vast), te hoge temperatuur, overspanning
Type schakelaar
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Aantal uitgangen
2
Soort
Automotive
Verhouding - ingang:uitgang
1:1
Kwalificatie
AEC-Q100
Uitvoerconfiguratie
Lage zijde
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
N-kanaal
Apparaatpakket leverancier
8-SOP-J
Interface
Aan/uit
Verpakking / doos
Spanning - belasting
3V ~ 5,5V