BD33FA1FP3-ZTL | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BD33FA1FP3-ZTL |
Beschrijving | IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3 |
Standaard levertijd fabrikant | 16 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 100mA SOT-89-3 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | BD33FA1FP3-ZTL Modellen |
Categorie | Spanningsuitval (max.) 3V @ 100mA |
Fabr. | Stroom - uitgang |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Stroom - voeding (max.) 700 µA |
Status onderdeel Actief | Beschermingskenmerken Overstroom, overtemperatuur, softstart |
Uitvoerconfiguratie | Bedrijfstemperatuur -25°C ~ 85°C (TA) |
Type uitvoer | Type montage Opbouwmontage |
Aantal regelaars 1 | Verpakking / doos TO-243AA |
Spanning - ingang (max.) 25V | Apparaatpakket leverancier SOT-89-3 |
Spanning - uitgang (min./vast) 3,3V | Basisproductnummer |