2SC5824T100Q
Productnummer DigiKey
2SC5824T100QTR-ND - Tape & Reel (TR)
2SC5824T100QCT-ND - Cut Tape (CT)
2SC5824T100QDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
2SC5824T100Q
Beschrijving
TRANS NPN 60V 3A MPT3
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Transistors - Bipolair (BJT) - Enkel NPN 60 V 3 A 200MHz 2 W Opbouwmontage MPT3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
2SC5824T100Q Modellen
Categorie
DC-stroomversterking (hFE) (min.) bij Ic, Vce
120 @ 100mA, 2V
Fabr.
Vermogen - max.
2 W
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie - overgang
200MHz
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Type transistor
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - collector (Ic) (max.)
3 A
Verpakking / doos
TO-243AA
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
60 V
Apparaatpakket leverancier
MPT3
Vce verzadiging (max.) bij Ib, Ic
500mV @ 200mA, 2A