ROF-78E3.3-0.5SMD-R
Productnummer DigiKey
945-1689-2-ND - Tape & Reel (TR)
945-ROF-78E3.3-0.5SMD-RCT-ND - Cut Tape (CT)
945-ROF-78E3.3-0.5SMD-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ROF-78E3.3-0.5SMD-R
Beschrijving
DC DC CONVERTER 3.3V
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3V 500mA 5V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ROF-78E3.3-0.5SMD-R Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
500mA
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
SCP
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 75°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
84%
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Type montage
Opbouwmontage
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
4-SMD-module
Spanning - ingang (min.)
5V
Grootte / afmetingen
0,53" L x 0,49" B x 0,18" H (13,5mm x 12,5mm x 4,5mm)
Spanning - ingang (max.)
36V