RBBA3000-50
Productnummer DigiKey
945-3463-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RBBA3000-50
Beschrijving
DC DC CONVERTER 0-60V 3000W
Standaard levertijd fabrikant
39 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 0 ~ 60V 50A 9V - 60V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RBBA3000-50 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
50A
Fabr.
Vermogen (watt)
3000 W
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Tray
Functies
Regelbare uitgang, basisplaat, aan/uit op afstand, detectie op afstand
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Efficiëntie
96%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
9V
Verpakking / doos
Halve brick
Spanning - ingang (max.)
60V
Grootte / afmetingen
2.49" L x 2.39" W x 0.51" H (63.2mm x 60.6mm x 13.0mm)