RACV04-24
Productnummer DigiKey
945-2946-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RACV04-24
Beschrijving
LED DRIVER CV AC/DC 24V 170MA
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
170mA 24V Constante spanning LED-drivers AC DC converter Topologie 1 Uitgang
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
170mA
Fabrikant
Recom Power
Vermogen (watt)
4 W
Serie
Spanning - isolatie
3.75 kV
Functies
OTP, OVP, SCP
Status onderdeel
Actief
Klasse
IP65
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 50°C
Type
Constante spanning
Efficiëntie
75%
Topologie
AC DC converter
Stijl aansluiting
Draadkabels
Grootte / afmetingen
1,50" L x 1,06" B x 0,83" H (38,0mm x 27,0mm x 21,0mm)
Spanning - ingang (min.)
90 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, cETLus, ENEC
Spanning - ingang (max.)
264 VAC
Type montage
Chassismontage
Spanning - uitgang
24V