RACT25-700
Productnummer DigiKey
945-3068-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RACT25-700
Beschrijving
LED SUPPLY CC AC/DC 25W 18-36V
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
700mA 18 ~ 36V Constante stroom LED-drivers AC DC converter Topologie 1 Uitgang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RACT25-700 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Vermogen (watt)
25 W
Fabrikant
Recom Power
Spanning - isolatie
3.75 kV
Serie
Dimmen
Triac
Functies
OCP, OTP, OVP, SCP
Status onderdeel
Actief
Klasse
IP20
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 50°C
Type
Constante stroom
Efficiëntie
85%
Topologie
AC DC converter
Stijl aansluiting
Schroefklem
Grootte / afmetingen
4,72" L x 1,77" B x 1,10" H (120,0mm x 45,0mm x 28,0mm)
Spanning - ingang (min.)
198 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - ingang (max.)
264 VAC
Type montage
Chassismontage
Spanning - uitgang
18 ~ 36V
Gewicht
0,221 lb (100,24 g)
Stroom - uitgang (max.)
700mA