RACPRO1-S480/48
Productnummer DigiKey
945-RACPRO1-S480/48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RACPRO1-S480/48
Beschrijving
480W AC/DC-CONVERTER / DIN-RAIL
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 48V 10A
Categorie
Vermogen (watt)
480W
Fabrikant
Recom Power
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Toepassingen
Laboratorium
Efficiëntie
95,4%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C (met reductie)
Type ingang
AC of DC
Functies
Regelbare uitgang, IP20, PFC, universele ingang
Grootte / afmetingen
6,10" L x 2,00" B x 5,30" H (154,9mm x 50,8mm x 134,6mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 277 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE
DC-spanning - ingang (min)
88V
Standaard nummer
DC-spanning - ingang (max)
370V
Minimale vereiste belasting
Nee
Spanning - uitgang 1
48V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
10A