RACM65-48S/OF is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Op voorraad: 3
Gegevensblad
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 85 ~ 264 VAC Ingang
Navigating the Complexities of AC/DC Designs and Specifications
Medical-grade DC/DC & AC/DC Converters
RACM65-48S/OF
Productnummer DigiKey
RACM65-48S/OF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RACM65-48S/OF
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 65W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RACM65-48S/OF Modellen
Categorie
Toepassingen
Medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
93%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Regelbare uitgang, geschikt voor DC-ingang, universele ingang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
3,00" L x 2,00" B x 1,04" H (76,2mm x 50,8mm x 26,5mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus
Spanning - uitgang 1
48V
Minimale vereiste belasting
Nee
Stroom - uitgang 1
1.36 A