PM5400.331NLT is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Pulse Electronics
Op voorraad: 0
Gegevensblad
330 nH Afgeschermd Gegoten Inductor 6.2 A 20mOhm max. Niet-standaard
PM5400.331NLT
Productnummer DigiKey
553-PM5400.331NLTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PM5400.331NLT
Beschrijving
FIXED IND 330NH 6.2A 20 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PM5400.331NLT Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
9,2A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
20mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Gegoten
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,138" L x 0,126" B (3,50mm x 3,20mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)