PA5400.471NLT is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Pulse Electronics
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Laird-Signal Integrity Products
Op voorraad: 0
Gegevensblad
470 nH Afgeschermd Gegoten Inductor 5 A 30mOhm max. Niet-standaard
PA5400.471NLT
Productnummer DigiKey
553-PA5400.471NLTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PA5400.471NLT
Beschrijving
FIXED IND 470NH 5A 30 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
PA5400.471NLT Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
7,2A
DC-weerstand (DCR)
30mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,138" L x 0,126" B (3,50mm x 3,20mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)