PA5400.152NLT
Productnummer DigiKey
553-PA5400.152NLTTR-ND - Tape & Reel (TR)
553-PA5400.152NLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-PA5400.152NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PA5400.152NLT
Beschrijving
FIXED IND 1.5UH 3A 85 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.5 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 3 A 85mOhm max. Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
PA5400.152NLT Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
4A
DC-weerstand (DCR)
85mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,138" L x 0,126" B (3,50mm x 3,20mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)