PA4343.103NLT
Productnummer DigiKey
553-3004-2-ND - Tape & Reel (TR)
553-3004-1-ND - Cut Tape (CT)
553-3004-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PA4343.103NLT
Beschrijving
FIXED IND 10UH 10A 16.5 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 10 A 16,5mOhm max. Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
PA4343.103NLT Modellen
DC-weerstand (DCR)
16,5mOhm max.
Serie
Klasse
AEC-Q200
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,551" L x 0,504" B (14,00mm x 12,80mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,256" (6,50mm)
Stroom - verzadiging
15,5A