PA4342.561NLT | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | PA4342.561NLT |
Beschrijving | FIXED IND 560NH 25A 1.8 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 13 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 560 nH Afgeschermd Gegoten Inductor 25 A 1,8mOhm max. Niet-standaard |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | PA4342.561NLT Modellen |
Categorie | Stroom - verzadiging 40A |
Fabr. | Afscherming Afgeschermd |
Serie | DC-weerstand (DCR) 1,8mOhm max. |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Type Gegoten | Type montage Opbouwmontage |
Inductantie | Verpakking / doos Niet-standaard |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,453" L x 0,406" B (11,50mm x 10,30mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,157" (4,00mm) |