PA4342.221NLT
Productnummer DigiKey
553-3427-2-ND - Tape & Reel (TR)
553-3427-1-ND - Cut Tape (CT)
553-3427-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PA4342.221NLT
Beschrijving
FIXED IND 220NH 35A 1 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
220 nH Afgeschermd Gegoten Inductor 35 A 1mOhm max. Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
PA4342.221NLT Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
60A
DC-weerstand (DCR)
1mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,453" L x 0,406" B (11,50mm x 10,30mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,157" (4,00mm)