PA4342.152NLT
Productnummer DigiKey
553-3425-2-ND - Tape & Reel (TR)
553-3425-1-ND - Cut Tape (CT)
553-3425-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PA4342.152NLT
Beschrijving
FIXED IND 1.5UH 16A 4.6 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.5 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 16 A 4,6mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PA4342.152NLT Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
33A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
4,6mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Gegoten
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,453" L x 0,406" B (11,50mm x 10,30mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,157" (4,00mm)