PA4341.332NLT
Productnummer DigiKey
553-3414-2-ND - Tape & Reel (TR)
553-3414-1-ND - Cut Tape (CT)
553-3414-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PA4341.332NLT
Beschrijving
FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3.3 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 6 A 30mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PA4341.332NLT Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
30mOhm max.
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Gegoten
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,299" L x 0,272" B (7,60mm x 6,90mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Stroom - verzadiging
13,5A